Kariera

Dołącz do nas

Jeśli pragniesz tworzyć coś wyjątkowego, dołącz do nas!

KOMPETENCJE

KOMPETENCJE

Kompetencje technologiczne i biznesowe na najwyższym poziomie. Stawiamy na doświadczonych specjalistów oraz ludzi z potencjałem do bycia najlepszym.

WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

Dzielimy się wiedzą i pracujemy zespołowo w atmosferze szacunku, co według nas jest kluczem do wspólnego sukcesu.

INNOWACYJNOŚĆ

Nasze produkty wprowadzają Klientów w świat cyfrowy i pozwalają na efektywne wykorzystywanie nowoczesnych technologii w biznesie i życiu codziennym.

KREATYWNOŚĆ I SAMODZIELNOŚĆ

Naszym pracownikom dajemy przestrzeń do samodzielnego i kreatywnego realizowania innowacyjnych produktów i procesów.

ZWINNOŚĆ

ZWINNOŚĆ

Projektowo pracujemy zgodnie z metodologią Scrum. Również na poziomie całej organizacji dążymy do zwinnego zarządzania.

Zobacz nas na Instragramie

Dbamy o atmosferę pełną profesjonalizmu, szacunku ale również poczucia humoru i wspólnych wyzwań.

Obserwuj

Zobacz nas na YouTubie

Poznaj nas od kuchni.

Zobacz
Korzyści

Co możesz zyskać

W Silvermedia zapewniamy komfortowe warunki pracy w nowoczesnych przestrzeniach oraz atmosferę, gdzie każdy może być po prostu sobą.

OPIEKA MEDYCZNA

Prywatna opieka medyczna
w grupie LUXMED.

ROZWÓJ

ROZWÓJ

Szkolenia, konferencje
i zespołowa wymiana wiedzy.

BENEFIT MULTISPORT

Program
Benefit Multisport.

ANGIELSKI

ANGIELSKI

Zajęcia z języka prowadzone przez native speakerów bezpośrednio w biurze.

GODZINY PRACY

Możliwość rozpoczęcia pracy
między 7:00 a 9:00

AKTUALNIE POSZUKUJEMY

Jeżeli chcesz rozwijać się pracując przy ciekawych i różnorodnych projektach dołącz do nas

Wyślij CV

INNERGY Sp. z o.o

Przełomowe rozwiązanie ERP oparte na chmurze, dostępne za pośrednictwem przeglądarki Chrome, wspierające  procesy produkcyjne w celu maksymalizacji zysków przedsiębiorstw. Korzystamy z technologii ASP .NET, AngularJS, TypeScript, SignalR, Azure Storage, Azure Service Fabric i wiele innych.

Dowiedz się więcej o INNERGY

Silvermedia Qlogix sp. z o.o

Tworzymy dedykowane rozwiązania software’owe oparte na chmurze Azure, zapewniające kompleksową obsługę Klienta od strony biznesowej. Wykorzystujemy: Microsoft Azure, .Net Core, ASP .NET, Angular, Machine Learning oraz Business Intelligence.

Silvermedia S.A

Budujemy platformy składające się z wielu systemów medycznych, umożliwiających m.in. wgląd do dokumentacji medycznej pacjenta, zdalną rehabilitację i opiekę czy zarządzanie harmonogramem wizyt.

Ikona krzyżyka

Scrum Master

O NAS

Tworzymy produkty dla branży medycznej. Szukamy Scrum Mastera dla zespołów tworzących aplikacje w modelu SaaS, z których korzysta już kilka tysięcy użytkowników w Polsce!

Chcesz mieć wpływ na to, co robisz? Chcesz brać udział w tworzeniu produktu, z którego korzystają ludzie, których znasz? Jesteś osobą pomysłową, konkretną, umiejącą zmotywować zespół i zachęcić do zaangażowania w nową inicjatywę?

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:
  • zarządzanie procesem Scrumowym w zespołach produktowych,
  • wsparcie Product Ownera w efektywnym zarządzaniu backlogiem i efektywnej komunikacji z Klientem,
  • wspieranie i motywowanie zespołów w terminowej realizacji inkrementów i osiąganiu celów biznesowych,
  • proponowanie i wdrażanie nowych pomysłów, dobrych praktyk, zarządzanie zmianą,
  • usprawnianie komunikacji, pobudzanie dyskusji, budowanie poczucia współodpowiedzialności biznesowej.

Twoja rola będzie obejmować również:

  • we współpracy z Chief Technology Officer i bezpośrednim przełożonym – zarządzanie kompetencjami zespołów i ich rozwijanie,
  • budowanie transparentnego środowiska pracy i kultury feedbacku prowadzone z naciskiem na rozwiązywanie problemów,
  • organizacja wdrożenia stanowiskowego pracowników produkcji,
  • odpowiedzialność za budżet podległego obszaru – przy czym w zakresie wynagrodzeń po uzgodnieniu z bezpośrednim przełożonym (decyzyjność będzie leżeć po stronie bezpośredniego przełożonego).
JAKIEJ OSOBY SZUKAMY?
  • posiadającej doświadczenie na stanowisku Scrum Mastera, zarządzającej w praktyce procesem scrumowym,
  • znającej w praktyce różnorodne techniki i wzory postępowań dot. elementów Scruma (m. in. różnorodne formaty retrospektywy, różne podejścia do zarządzania naprawą błędów itp.),
  • umiejącej pracować z JIRA, znającej proces produkcji oprogramowania,
  • pomysłowej, wychodzącej z inicjatywą,
  • posiadającej bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • umiejącej przeanalizować sytuację, zaproponować rozwiązania i przekonać do niego inne osoby bez oceniania innych, pozostając jednocześnie otwartą na inne propozycje rozwiązań,
  • systematycznej, dbającej o szczegóły.

Mile widziane jest:

  • znajomość podstaw technologii używanych przez zespół.
CO W ZAMIAN?
  • wpływ na rozwój produktu, z którego korzysta kilka tysięcy osób,
  • możliwość wprowadzenia pomysłów, usprawnień,
  • praca z bardzo fajnymi, otwartymi ludźmi,
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej,
  • opiekę medyczną (LuxMed) oraz karnet Benefit Multisport,
  • naukę języka angielskiego w biurze z native speaker’em,
  • regularną ewaluację jako element Twojego rozwoju,
  • możliwość udziału w szkoleniach, konferencjach, meetup’ach,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B lub umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesłanie swoich CV na adres: praca@silvermedia.pl wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę Silvermedia S.A. dla celów obecnej i przyszłych procesów rekrutacji.”

Jednocześnie informujemy, że:
- podstawa prawna przetwarzania danych w obecnym i przyszłych procesach rekrutacji to art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 (RODO),
-  administratorem danych osobowych w rozumieniu RODO jest Silvermedia S.A., Wadowicka 6, 30-415 Kraków,
- administrator przekazuje informacje o danych osobowych lub ich kategoriach podmiotom z Grupy Silvermedia oraz wykonującym obsługę kadrową,
- podanie danych jest dobrowolne jednakże brak podania danych uniemożliwia udział w procesie rekrutacji,
- mają Państwo prawo do sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, jeśli przetwarzanie nie jest zgodne z przepisami oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.